Agenda parlamentària

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 17 de desembre de 2018

11:30h

Conferència de premsa del Grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/12/2018)

12:30h

Conferència de premsa del portaveu del Grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/12/2018)

17:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/12/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció