Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 17 de juliol de 2018

08:45h

El president és entrevistat a 'El matí de Catalunya Ràdio'

Palau del Parlament

(Aparició al web: 16/07/2018)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 13/07/2018)

12:00h

Conferència de premsa d'Alejandro Fernández (PPC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/07/2018)

12:20h

Conferència de premsa del Subgrup Parlamentari de la CUP per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/07/2018)

12:40h

Conferència de premsa d'Elisenda Alamany (CatECP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/07/2018)

13:00h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari del PSC-Units per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/07/2018)

13:20h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de Cs per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/07/2018)

13:40h

Conferència de premsa d'Anna Caula (ERC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/07/2018)

15:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/07/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció