Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 16 de gener de 2017

10:00h

Ponència: Projecte de llei de creació de l'Agència de Ciberseguretat de Catalunya

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 12/01/2017)

11:00h

Comissió d'Economia i Hisenda

Sessió específica

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 09/01/2017)

12:00h

Audiència amb el cònsol general sortint de Turquia a Barcelona, Emir Salim Yüksel

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 16/01/2017)

12:00h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de C's

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2017)

15:30h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió específica

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 09/01/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció