Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 12 de juliol de 2017

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 07/07/2017)

09:30h

Ponència: Proposició de llei de modificació de la Llei 18/2003, de suport a les famílies, per a establir una prestació econòmica per infants i joves a càrrec menors de divuit anys

Sessió ordinària

Sala 6

(Aparició al web: 10/07/2017)

09:30h

Ponència: Proposició de llei de modificació urgent del text refós de la llei municipal de Catalunya en matèria de protecció de les municipalitzacions

Sessió constitutiva

Sala 2

(Aparició al web: 05/07/2017)

09:30h

Ponència: Proposta per a presentar a la Mesa del Congrés dels Diputats la Proposició de llei de reforma de la Llei orgànica 10/1995, del 23 de novembre, del Codi penal, de despenalització de l'eutanàsia i l'ajuda al suïcidi

Sessió constitutiva

Sala 1

(Aparició al web: 06/07/2017)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 07/07/2017)

13:30h

Comissió de Matèries Secretes i Reservades

Sessió secreta. o en acabar la sessió plenària del matí

Sala de mesa

(Aparició al web: 06/07/2017)

19:00h

La presidenta assisteix a la recepció del cònsol general de França a Barcelona amb motiu de la festa nacional francesa

Barcelona

(Aparició al web: 11/07/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció