Agenda parlamentària

Abril
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 10 d'abril de 2012

10:00h

Conferència de premsa d'Uriel Bertran (SI) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/04/2012)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 19/04/2012)

10:30h

Conferència de premsa d'Albert Rivera (C's) sobre el ple i l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/04/2012)

12:30h

Conferència de premsa de Dolors Camats (ICV-EUiA) sobre el ple monogràfic de les retallades

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/04/2012)

13:00h

Conferència de premsa del PSC per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/04/2012)

16:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

(Aparició al web: 19/04/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció