Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 5 d'octubre de 2016

09:00h

Ple del Parlament

Sessió específica

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/09/2016)

20:15h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 05/10/2016)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció