Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2425262728291
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 5 de març de 2020

09:03h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 04/03/2020)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció