Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 2 de juny de 2014

12:00h

Alumnes de secundària simulen un ple al projecte "Fem una llei"

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/05/2014)

16:00h

Consell Assessor del Parlament sobre Ciència i Tecnologia

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 15/05/2014)

16:30h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/05/2014)

19:00h

Acte commemoratiu del 30è aniversari de l'aprovació de la llei de creació de la Sindicatura de Comptes

Sala auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/05/2014)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció