Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

17 d'agost de 2020 - 23 d'agost de 2020

17 d'agost de 2020 - 23 d'agost de 2020

Dimarts, 18

Dimarts, 18

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Videoconferència

(Aparició al web: 17/08/2020)