Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

17 de maig de 2021 - 23 de maig de 2021

17 de maig de 2021 - 23 de maig de 2021

Dimarts, 18

Dimarts, 18

15:00h

16:00h

Reunió Grup Parlamentari

(Aparició al web: 11/05/2021)

16:00h

Reunió amb l'Associació Benestar i Desenvolupament

Palau del Parlament

(Aparició al web: 13/05/2021)

16:30h

17:30h

Reunió amb Observatori LGTBI

(Aparició al web: 11/05/2021)

20:00h

22:00h

FESTA DE L'ESPORT CATALÀ

Auditori AXA

(Aparició al web: 11/05/2021)

Dimecres, 19

Dimecres, 19

10:00h

11:30h

REUNIÓ ENTITATS INFÀNCIA - FEDAIA, FEPA I ECAS

Online

(Aparició al web: 11/05/2021)

10:00h

15:00h

VISITA CENTRES SANITARIS MARESME

Arenys de Mar

(Aparició al web: 11/05/2021)

16:00h

Assistència al Fòrum Internacional de Defensores dels Drets Sexuals i Reproductius

Telemàtic

(Aparició al web: 05/05/2021)

18:00h

Assistència a l'acte de reconeixement del 50è aniversari de la fundació del MELH

Barcelona

(Aparició al web: 13/05/2021)

Dissabte, 22

Dissabte, 22

12:00h

14:00h

28è. Memorial Internacional de la Sida

(Aparició al web: 11/05/2021)

12:00h

Assistència al 28è Memorial Internacional de la Sida

Parc de Montjuïc. Barcelona

(Aparició al web: 04/05/2021)