Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

10 de juliol de 2023 - 16 de juliol de 2023

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.