Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Abril
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

2 d'abril de 2018 - 8 d'abril de 2018

Dimarts, 3

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 28/03/2018)

11:30h

Direcció de Grup Parlamentari Socialista-Units per Avançar

(Aparició al web: 16/04/2018)

11:30h

Reunió de Grup

(Aparició al web: 24/03/2018)

11:30h

Reunió del Grup Parlamentari Socialistes i Units per Avançar

(Aparició al web: 03/04/2018)

11:30h

Reunió del Grup parlamentari Socialistes i Units per Avançar

(Aparició al web: 03/04/2018)

12:00h

Reunió de Grup Parlamentari

Parlament

(Aparició al web: 12/04/2018)

12:50h

Conferència de premsa d'Eva Granados (PSC-Units) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/04/2018)

13:15h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de Cs per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/04/2018)

16:00h

Conferència de premsa del Subgrup Parlamentari de la CUP

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/04/2018)

Dimecres, 4

12:00h

Conferència de premsa de Santi Rodríguez (PPC) per presentar iniciatives parlamentàries i valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/04/2018)

12:00h

14:00h

Reunió GP de Ciutadans

(Aparició al web: 03/04/2018)

Dijous, 5

09:00h

Mesa Ampliada

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 04/04/2018)

09:00h

Reunió de Grup

(Aparició al web: 03/04/2018)

09:00h

10:00h

Reunió de Grup

Sala de Grups

(Aparició al web: 05/04/2018)

09:05h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 04/04/2018)

09:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 04/04/2018)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/04/2018)

13:00h

Conferència de premsa d'Eduard Pujol i Marc Solsona (JxCat)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/04/2018)

Divendres, 6

10:30h

13:00h

Visita Vilanova i la Geltrú

(Aparició al web: 06/04/2018)

11:00h

Reunió amb la Plataforma Berta Vive de Solidaritat amb Hondures

Anna Tarrés i Francesc de Dalmases

Sala 4

(Aparició al web: 05/04/2018)

11:30h

Reunió Prèvia Renda Garantida amb Josep Ginesta

Saloua Laouaji Xavier Quinquillà

(Aparició al web: 05/04/2018)

12:00h

Conferència de premsa de Carles Riera (CUP)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 06/04/2018)

12:30h

Reunió amb membres del comitè d'empresa de PansFood de l'Aeroport de Barcelona i del col.lectiu Lote22

Teresa Pallarès

(Aparició al web: 05/04/2018)