H. Sr. Josep-Lluís Carod-Rovira

Filiació

Fotografia de Josep-Lluís Carod-Rovira
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya. Membre. Alta: 22.11.2006, BOPC, 3. Baixa: 05.10.2010.

Membre de la legislatura:

VIII (2006-2010), VII (2003-2006), VI (1999-2003), V (1995-1999), IV (1992-1995), III (1988-1992),

Càrrecs

  • Departament de la Vicepresidència. Conseller. Alta: 29.11.2006. Baixa 29.12.2010.

Més informació