H. Sr. Josep-Lluís Carod-Rovira

Filiació

Fotografia de Josep-Lluís Carod-Rovira
Grup parlamentari:

Agrupació Parlamentària d'Esquerra Republicana de Catalunya. Portaveu. Alta: 30.11.1989, BOPC, 115. Baixa: 21.01.1992. Membre. Alta: 30.11.1989, BOPC, 115. Baixa: 21.01.1992.

Grup Mixt. Membre. Alta: 24.11.1989, BOPC, 115. Baixa: 30.11.1989, BOPC, 115.

Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya. Portaveu. Alta: 20.06.1988, BOPC, 115. Baixa: 24.11.1989. Membre. Alta: 20.06.1988, BOPC, 115. Baixa: 24.11.1989.

Membre de la legislatura:

VIII (2006-2010), VII (2003-2006), VI (1999-2003), V (1995-1999), IV (1992-1995), III (1988-1992),

Càrrecs parlamentaris

Més informació