I. Sra. Núria Segú Ferré

VIII legislatura (17 de novembre de 2006 - 5 d'octubre de 2010)

Filiació

Fotografia de Núria Segú Ferré

Dades electorals

Circumscripció:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari Socialistes - Ciutadans pel Canvi. Membre. Alta: 22.11.2006, BOPC, 3. Baixa: 16.12.2010.

Càrrecs parlamentaris

Més informació