Historial de la composició: Diputació Permanent

VIII legislatura (17 de novembre de 2006 - 5 d'octubre de 2010)

Mesa

President del Parlament
Vicepresident primer
Vicepresident segon
Vicepresident segon
Secretari primer
Secretari segon

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Convergència i Unió
Grup Parlamentari Socialistes - Ciutadans pel Canvi
  • I. Sr. Joan Ferran i Serafini

    Alta: 08/08/2007 (BOPC, 122)

    Substitueix a: I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Baixa: 06/09/2007 (BOPC, 127)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

  • I. Sr. Joan Ferran i Serafini

    Alta: 30/07/2010 (BOPC, 793)

    Substitueix a: H. Sra. Carme Figueras i Siñol

    Baixa: 16/12/2010

  • H. Sra. Carme Figueras i Siñol

    Alta: 01/12/2006 (BOPC, 6)

    Baixa: 29/07/2010

    Substituït/ïda per: I. Sr. Joan Ferran i Serafini

  • I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Alta: 01/12/2006 (BOPC, 6)

    Baixa: 08/08/2007 (BOPC, 122)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Joan Ferran i Serafini

  • I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Alta: 06/09/2007 (BOPC, 127)

    Substitueix a: I. Sr. Joan Ferran i Serafini

    Baixa: 29/07/2010 (BOPC, 793)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Rocío Martínez-Sampere Rodrigo

  • I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Alta: 31/08/2010 (BOPC, 793)

    Substitueix a: I. Sra. Rocío Martínez-Sampere Rodrigo

    Baixa: 16/12/2010

  • I. Sra. Manuela de Madre Ortega

    Alta: 01/12/2006 (BOPC, 6)

    Baixa: 08/08/2007 (BOPC, 122)

    Substituït/ïda per: I. Sr. David Pérez Ibáñez

  • I. Sra. Manuela de Madre Ortega

    Alta: 06/09/2007 (BOPC, 127)

    Substitueix a: I. Sr. David Pérez Ibáñez

    Baixa: 29/07/2010 (BOPC, 793)

    Substituït/ïda per: I. Sr. David Pérez Ibáñez

  • I. Sra. Manuela de Madre Ortega

    Alta: 31/08/2010 (BOPC, 793)

    Substitueix a: I. Sr. David Pérez Ibáñez

    Baixa: 16/12/2010

  • I. Sra. Rocío Martínez-Sampere Rodrigo

    Alta: 30/07/2010 (BOPC, 793)

    Substitueix a: I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Baixa: 31/08/2010 (BOPC, 793)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

  • I. Sr. David Pérez Ibáñez

    Alta: 08/08/2007 (BOPC, 122)

    Substitueix a: I. Sra. Manuela de Madre Ortega

    Baixa: 06/09/2007 (BOPC, 127)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Manuela de Madre Ortega

  • I. Sr. David Pérez Ibáñez

    Alta: 29/07/2010 (BOPC, 793)

    Substitueix a: I. Sra. Manuela de Madre Ortega

    Baixa: 31/08/2010 (BOPC, 793)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Manuela de Madre Ortega

  • I. Sr. Xavier Sabaté i Ibarz

    Alta: 01/12/2006 (BOPC, 6)

    Baixa: 04/01/2007 (BOPC, 18)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Núria Segú Ferré

  • I. Sra. Lídia Santos i Arnau

    Alta: 01/12/2006 (BOPC, 6)

    Baixa: 08/08/2007 (BOPC, 122)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Jordi Terrades i Santacreu

  • I. Sra. Lídia Santos i Arnau

    Alta: 06/09/2007 (BOPC, 127)

    Substitueix a: I. Sr. Jordi Terrades i Santacreu

    Baixa: 16/12/2010

  • I. Sra. Núria Segú Ferré

    Alta: 24/01/2007 (BOPC, 26)

    Substitueix a: I. Sr. Xavier Sabaté i Ibarz

    Baixa: 16/12/2010

  • I. Sr. Jordi Terrades i Santacreu

    Alta: 08/08/2007 (BOPC, 122)

    Substitueix a: I. Sra. Lídia Santos i Arnau

    Baixa: 06/09/2007 (BOPC, 127)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Lídia Santos i Arnau

Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
Grup Parlamentari d'Iniciativa per Catalunya Verds - Esquerra Unida i Alternativa
Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya
Grup Mixt
  • I. Sr. José Domingo Domingo

    Alta: 08/08/2007 (BOPC, 122)

    Substitueix a: I. Sr. Albert Rivera Díaz

    Baixa: 17/08/2007 (BOPC, 123)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Albert Rivera Díaz

  • I. Sr. Albert Rivera Díaz

    Alta: 01/12/2006 (BOPC, 6)

    Baixa: 08/08/2007 (BOPC, 122)

    Substituït/ïda per: I. Sr. José Domingo Domingo

  • I. Sr. Albert Rivera Díaz

    Alta: 17/08/2007 (BOPC, 123)

    Substitueix a: I. Sr. José Domingo Domingo

    Baixa: 16/12/2010