H. Sr. Josep Grau i Seris

VI legislatura (5 de novembre de 1999 - 23 de setembre de 2003)

Filiació

Fotografia de Josep Grau i Seris

Dades electorals

Circumscripció:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 05.11.1999, BOPC, 7. Baixa: 23.09.2003, BOPC, 462.

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 30.11.1999. Baixa 22.12.2003.

Més informació