I. Sr. Josep Enric Millo i Rocher

XI legislatura (26 d'octubre de 2015 - 28 d'octubre de 2017)

Filiació

Fotografia de Josep Enric Millo i Rocher

Dades electorals

Circumscripció:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya. Portaveu. Alta: 05.11.2015, BOPC, 6. Baixa: 18.11.2016, BOPC, 267.

Càrrecs parlamentaris

Més informació