Historial de la composició: Junta de Portaveus

XI legislatura (26 d'octubre de 2015 - 28 d'octubre de 2017)

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Junts pel Sí
Grup Parlamentari de Ciutadans
Grup Parlamentari Socialista
Grup Parlamentari de Catalunya Sí que es Pot
Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya
Grup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent
  • Sra. Anna Gabriel i Sabaté

    Portaveu

    Alta: 27/10/2015 (BOPC, 9)

    Baixa: 28/10/2017

  • Sr. Albert Botran i Pahissa

    Portaveu adjunt

    Alta: 29/08/2017 (BOPC, 502)

    Substitueix a: Sra. Eulàlia Reguant i Cura

    Baixa: 28/10/2017

  • Sra. Eulàlia Reguant i Cura

    Portaveu adjunta

    Alta: 14/01/2016 (BOPC, 37)

    Substitueix a: Sr. Benet Salellas i Vilar

    Baixa: 29/08/2017 (BOPC, 502)

    Substituït/ïda per: Sr. Albert Botran i Pahissa

  • Sr. Benet Salellas i Vilar

    Portaveu adjunt

    Alta: 27/10/2015 (BOPC, 3)

    Baixa: 14/01/2016 (BOPC, 37)

    Substituït/ïda per: Sra. Eulàlia Reguant i Cura