H. Sra. Marina Geli i Fàbrega

Filiació

Fotografia de Marina Geli i Fàbrega
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari Socialistes - Ciutadans pel Canvi. Membre. Alta: 09.12.2003, BOPC, 1. Baixa: 29.12.2003, BOPC, 5.

Membre de la legislatura:

X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006), VI (1999-2003), V (1995-1999),

Càrrecs

  • Departament de Salut. Consellera. Alta: 28.05.2004. Baixa 29.11.2006.
  • Govern de la Generalitat. Consellera. Alta: 22.12.2003. Baixa 29.11.2006.

Més informació