I. Sra. Marta Àngela Mata i Garriga

Filiació

Fotografia de Marta Àngela Mata i Garriga
Grup parlamentari:

Grup Socialista al Parlament de Catalunya. Membre. Alta: 10.04.1980. Baixa: 20.03.1984.

Membre de la legislatura:

II (1984-1988), I (1980-1984),

Càrrecs parlamentaris

  • Diputació Permanent. Membre. Alta: 16.03.1984. Baixa 17.05.1984.
  • Senadors que representen la Generalitat al Senat. Senadora. Alta: 09.03.1983. Baixa 26.06.1984.
  • Senadors que representen la Generalitat al Senat. Senador. Alta: 09.03.1983. Baixa 26.06.1984.
  • Comissió de Política Cultural. Membre. Alta: 18.09.1980, BOPC, 10. Baixa 20.03.1984.

Més informació