I. Sr. Josep Maria Salvatella i Suñer

VI legislatura (5 de novembre de 1999 - 23 de setembre de 2003)

Filiació

Fotografia de Josep Maria Salvatella i Suñer

Dades electorals

Circumscripció:
Circumscripció electoral de Girona 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 05.11.1999, BOPC, 1. Baixa: 23.09.2003, BOPC, 462.

Càrrecs parlamentaris

Més informació