H. Sr. Santi Vila i Vicente

X legislatura (17 de desembre de 2012 - 4 d'agost de 2015)

Filiació

Fotografia de Santi Vila i Vicente

Dades electorals

Circumscripció:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 05.02.2013, BOPC, 22.

Càrrecs

  • Departament de Territori i Sostenibilitat. Conseller. Alta: 27.12.2012. Baixa 13.01.2016.
  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 27.12.2012. Baixa 13.01.2016.

Més informació