H. Sr. Ramon Espadaler i Parcerisas

Filiació

Fotografia de Ramon Espadaler i Parcerisas
Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Portaveu adjunt. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 08.01.2013, BOPC, 4. Membre. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 16.04.2013, BOPC, 63.

Membre de la legislatura:

XII (2018-actualitat), X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006), VI (1999-2003), V (1995-1999), IV (1992-1995),

Càrrecs

  • Departament d'Interior. Conseller. Alta: 27.12.2012. Baixa 22.06.2015.
  • Junta de Portaveus. Portaveu adjunt. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa 08.01.2013, BOPC, 4.
  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 27.12.2012. Baixa 22.06.2015.

Més informació