H. Sr. Pere Aragonès i Garcia

IX legislatura (16 de desembre de 2010 - 2 d'octubre de 2012)

Filiació

Fotografia de Pere Aragonès i Garcia

Dades electorals

Llista Electoral:
Junts pel Sí 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Junts pel Sí 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya. Membre. Alta: 17.12.2010. Baixa: 02.10.2012.

Càrrecs parlamentaris

Més informació