Comissió de l'Estatut dels Diputats (CED)

Àmbits

Actua com a òrgan preparatori de les resolucions del Ple, si aquest, d'acord amb el Reglament, s'ha de pronunciar en assumptes que afecten l'estatut dels diputats.

Data de constitució: 25/04/2018

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestora parlamentària

Agenda

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball