Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

23 de gener de 2017 - 29 de gener de 2017

Dimarts, 24

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 20/01/2017)

10:00h

Ponència: Projecte de llei de mesures fiscals, administratives, financeres i del sector públic; de creació de l'impost sobre el risc mediambiental de la producció, manipulació i transport, custòdia i emissió d'elements radiotòxics; de l'impost sobre begudes ensucrades envasades; de l'impost sobre grans establiments comercials, i de l'impost sobre les estades en establiments turístics

Sessió constitutiva

Sala 3

(Aparició al web: 19/01/2017)

10:30h

Comissió de Peticions

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe.

(Aparició al web: 19/01/2017)

15:00h

Grup de Treball sobre la Creació d'una Banca Pública Catalana

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 18/01/2017)

Dimecres, 25

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 20/01/2017)

Dijous, 26

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 25/01/2017)

13:30h

Ponència: Projecte de llei del canvi climàtic

Sessió ordinària. En acabar la sessió plenària del matí

Sala 2

(Aparició al web: 25/01/2017)

Divendres, 27

10:00h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 24/01/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció