Agenda parlamentària

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

30 de novembre de 2020 - 6 de desembre de 2020

Conferčncies de premsa 30 de novembre de 2020 - 6 de desembre de 2020

Dilluns, 30

Conferčncies de premsa Dilluns, 30

12:30h

Conferčncia de premsa del síndic de greuges, Rafael Ribó, i l'adjunta per a la defensa dels drets dels infants, Maria Jesús Larios, per presentar l'Informe sobre els drets de l'infant 2020

Sala de conferčncies de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 27/11/2020)

16:30h

Conferčncia de premsa de Natŕlia Sŕnchez (CUP) i diversos portaveus de la Crida LGBTI per denunciar l'augment d'agressions LGBTI-fňbiques

Sala de conferčncies de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/11/2020)

Dimarts, 1

Conferčncies de premsa Dimarts, 1

12:00h

Conferčncia de premsa del diputat Vidal Aragonés (CUP) amb la portaveu de Sanitŕries en Lluita, Anna Alcalŕ

Sala de conferčncies de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 01/12/2020)

12:40h

Conferčncia de premsa de la portaveu adjunta del Grup de CatECP, Marta Ribas, i la diputada Yolanda López per presentar les conclusions de la Comissió d'Estudi de la Seguretat del Sector de la Petroquímica i valorar l'actualitat política

Sala de conferčncies de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 01/12/2020)

13:00h

Conferčncia de premsa del cap de l'oposició i president del Grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Sala de conferčncies de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 01/12/2020)

16:45h

Conferčncia de premsa del president del Grup d'ERC, Sergi Sabriŕ, per valorar l'actualitat política

Sala de conferčncies de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 01/12/2020)

17:00h

Conferčncia de premsa del Grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Sala de conferčncies de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 01/12/2020)

Dimecres, 2

Conferčncies de premsa Dimecres, 2

13:00h

Conferčncia de premsa de Natŕlia Sánchez (CUP), Mňnica Palacín (ERC) i Lucas Ferro (CatECP) amb la Plataforma Residu Zero

Sala de conferčncies de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 01/12/2020)

Divendres, 4

Conferčncies de premsa Divendres, 4

11:30h

Compareixença del president del Parlament, Roger Torrent

Despatx d'audičncies

Emissió en directe.

(Aparició al web: 04/12/2020)

14:00h

Conferčncies de premsa

Sala de conferčncies de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 04/12/2020)

Cerca bŕsica dins d'aquesta secció