Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

23 de març de 2026 - 29 de març de 2026

Dimarts, 24

12:00h

Conferència de premsa de la diputada de la CUP-DT Laura Fernández Vega per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/03/2026)

12:20h

Conferència de premsa de la presidenta del grup dels Comuns, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/03/2026)

12:40h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/03/2026)

13:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup del PPC, Juan Fernández, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/03/2026)

13:20h

Conferència de premsa de la portaveu del grup d'ERC, Ester Capella, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/03/2026)

13:40h

Conferència de premsa del grup de Junts per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/03/2026)

14:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Elena Díaz, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/03/2026)

Dimecres, 25

13:00h

Conferència de premsa dels grups del PSC-Units, ERC, els Comuns i la CUP-DT amb una representació de la Global Sumud Flotilla

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/03/2026)

16:30h

Conferència de premsa del grup de la CUP-DT amb una representació de municipis del Gironès sobre el model de residus

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/03/2026)

Dijous, 26

18:00h

Conferència de premsa del grup de la CUP-DT amb la plataforma Salvem Mont-roig del Camp

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/03/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció