Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 31 de maig de 2022

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 27/05/2022)

11:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 27/05/2022)

12:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/05/2022)

12:20h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Cs, Ignacio Martín, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/05/2022)

12:40h

Conferència de premsa de la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/05/2022)

13:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/05/2022)

13:00h

La presidenta, Laura Borràs, visita el congrés internacional de l'ocupació i l'orientació professional JOBarcelona'22

Barcelona

(Aparició al web: 30/05/2022)

13:20h

Conferència de premsa de Lorena Roldán (PPC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/05/2022)

15:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Món Rural

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/05/2022)

15:00h

Comissió d'Estudi sobre el Desplegament d'un Sistema Educatiu Inclusiu

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/05/2022)

15:00h

Grup de Treball sobre l'LGBTI-fòbia

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/05/2022)

16:00h

Conferència de premsa de Xavier Pellicer (CUP) per valorar l'actualitat política

Emissió en directe

(Aparició al web: 31/05/2022)

16:20h

Conferència de premsa de la portaveu del grup d'ERC, Marta Vilalta, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 31/05/2022)

16:30h

La presidenta, Laura Borràs, rep en audiència becaris de la Fundació Jean-Charles-Bonenfant, del Quebec

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 30/05/2022)

16:40h

Conferència de premsa del grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 31/05/2022)

19:00h

La presidenta, Laura Borràs, participa en l'acte de descobriment del retrat institucional de Jaume Alonso-Cuevillas com a degà emèrit de l'Il·lustre Col·legi de l'Advocacia de Barcelona

Barcelona

(Aparició al web: 30/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció