Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 31 de maig de 2021

12:00h

La presidenta rep en audiència el síndic de greuges, Rafael Ribó

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 28/05/2021)

13:00h

La presidenta rep en audiència diversos representants de l'esport català

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 28/05/2021)

18:00h

La presidenta participa en l'acte d'inauguració de la commemoració del cinquantè aniversari del servei d'atenció domiciliària de la gent gran de Barcelona i d'homenatge a l'Obra de la Visitació

Barcelona

(Aparició al web: 28/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció