Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 31 de gener de 2022

09:15h

XXXI Jornada Europea del Consell Català del Moviment Europeu, dedicada a la recuperació econòmica com a oportunitat per transformar la societat

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/01/2022)

15:00h

Comissió d'Igualtat i Feminismes

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/01/2022)

19:00h

La presidenta assisteix a la 74a Gran Gala de Mundo Deportivo

Barcelona

(Aparició al web: 31/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció