Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 30 de gener de 2017

09:15h

XXVI Jornada Europea del Consell Català del Moviment Europeu

Sala Auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/01/2017)

15:00h

Ponència: Projecte de llei del canvi climàtic

Sessió ordinària

Sala 3

(Aparició al web: 27/01/2017)

17:00h

La presidenta rep les representants de la Comissió de Dones Advocades del Col·legi d'Advocats de Barcelona

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 29/01/2017)

18:00h

Acte 'La situació de la dona en l'àmbit de la justícia' del cicle 'La igualtat efectiva de dones i homes, un repte de país'

Auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/01/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció