Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Diumenge, 29 de maig de 2022

12:00h

La presidenta, Laura Borràs, visita l'Ajuntament de Prades i assisteix a la Festa de la Farigola

Prades

(Aparició al web: 27/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció