Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dissabte, 29 de gener de 2022

19:00h

La presidenta assisteix a l'acte institucional d'inici de la commemoració del cinquè centenari de l'estada d'Ignasi de Loiola a Manresa

Manresa

(Aparició al web: 28/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció