Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 27 de maig de 2022

09:30h

Alumnes de secundària debaten una llei de mesures per posar fi a la fam en un ple simulat del projecte educatiu "Fem una llei"

Saló de Sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/05/2022)

10:00h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/05/2022)

10:15h

Alumnes de primària debaten una llei per garantir una vida sana en un ple simulat del projecte educatiu "Fem una llei"

Saló de Sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/05/2022)

11:00h

Acte de lliurament del Premi Conviure a Catalunya, que atorga l'Associació d'Antics Diputats

Auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/05/2022)

12:00h

Conferència de premsa del grup de la CUP amb la Plataforma StopJJOO

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/05/2022)

12:30h

Conferència de premsa de Xavier Pellicer (CUP) sobre els Jocs Olímpics d'Hivern

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/05/2022)

12:50h

Conferència de premsa del portaveu del grup d'ECP, David Cid, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció