Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 27 de maig de 2021

10:30h

Conferència de premsa de Laia Estrada (CUP) amb la Plataforma per Recuperar l'Energia

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/05/2021)

11:30h

Conferència de premsa del president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/05/2021)

12:00h

La presidenta visita l'Abadia de Montserrat

Montserrat

(Aparició al web: 26/05/2021)

16:30h

La presidenta visita l'Ajuntament de Sant Martí de Tous

Sant Martí de Tous

(Aparició al web: 26/05/2021)

17:00h

La presidenta visita el Centre Humanitari de la Creu Roja Catalunya

Sant Martí de Tous

(Aparició al web: 26/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció