Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 27 de març de 2026

10:00h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/03/2026)

10:00h

El president, Josep Rull, fa una visita institucional a l'Hospitalet de Llobregat

L'Hospitalet de Llobregat

(Aparició al web: 26/03/2026)

13:30h

El president, Josep Rull, rep en audiència el comissari d'Educació, Ciència, Tecnologia i Innovació de la Unió Africana, Gaspar Banyakimbona, i una representació d'Obreal

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 26/03/2026)

18:00h

El president, Josep Rull, assisteix a la presentació del llibre de memòries de l'exdiputada del Parlament Magda Oranich, 'Totes les batalles'

Barcelona

(Aparició al web: 26/03/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció