Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 27 de març de 2025

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/03/2025)

 

Comissió d'Igualtat i Feminisme

En suspendre la sessió plenària al matí

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/03/2025)

 

Mesa del Parlament

En suspendre la sessió plenària al migdia

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 27/03/2025)

18:45h

Conferència de premsa dels grups del PSC-Units, Junts, ERC, el PPC, els Comuns i la CUP-DT amb la Plataforma Dignitat a les Vies

(Quan acabi el ple)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/03/2025)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció