Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 26 de juny de 2008

19:00h

El vicepresident segon, Ramon Camp, inaugura el Seminari de tècniques i metodologies de formació virtual, organitzat per l'Escola Judicial

Sala 3

(Aparició al web: 26/06/2008)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció