Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 26 de maig de 2021

10:00h

La presidenta assisteix a l'acte de presa de possessió del nou Govern

Palau de la Generalitat

(Aparició al web: 25/05/2021)

13:30h

La presidenta rep en audiència l'ambaixador de la República Txeca, Ivan Jancárek

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 25/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció