Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 26 de gener de 2012

09:00h

Conferència de la presidenta al Fòrum Europa, presentada per l'alcalde de Barcelona

Hotel Palace. Gran Via de les Corts Catalanes, 668. Barcelona

(Aparició al web: 24/01/2012)

10:00h

Comissió d'Interior

Sessió específica

Sala de grups

(Aparició al web: 19/04/2012)

11:30h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió específica

Sala 1

(Aparició al web: 19/04/2012)

16:00h

Comissió de Cultura i Llengua

Sessió específica

Sala de grups

(Aparició al web: 19/04/2012)

17:30h

Comissió de Justícia

Sessió específica

Sala 1

(Aparició al web: 19/04/2012)

19:00h

Acte amb motiu del dia internacional en memòria de les víctimes de l'Holocaust

Sala auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/01/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció