Agenda parlamentària

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

23 d'agost de 2021 - 29 d'agost de 2021

Dilluns, 23

21:00h

La presidenta visita l'Ajuntament de Tordera i assisteix al pregó de la Festa Major

Tordera

(Aparició al web: 23/08/2021)

Dimecres, 25

21:00h

La presidenta assisteix al recital de piano a càrrec de Kit Armstrong en el marc de la Schubertíada 2021

Vilabertran

(Aparició al web: 24/08/2021)

Divendres, 27

20:30h

La presidenta visita l'Ajuntament de Campllong i assisteix al concert de Maria del Mar Bonet i en Borja Penalba dins del cicle Musicant 2021

Campllong

(Aparició al web: 26/08/2021)

Diumenge, 29

10:00h

La presidenta assisteix a la Festa Major d'Igualada

Igualada

(Aparició al web: 28/08/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció