Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 25 de maig de 2021

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 21/05/2021)

10:00h

Mesa Ampliada

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 21/05/2021)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 21/05/2021)

13:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/05/2021)

16:00h

Conferència de premsa del grup de la CUP per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/05/2021)

16:20h

Conferència de premsa de la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció