Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 24 d'octubre de 2022

08:30h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència el president de la Unió Interparlamentària, Duarte Pacheco

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 21/10/2022)

09:30h

Conferència de presidents de l'Assemblea Regional Europa de l'Assemblea Parlamentària de la Francofonia

Sala de grups

(Aparició al web: 20/10/2022)

10:00h

Acte d'obertura de la trenta-quatrena reunió de l'Assemblea Regional Europa de l'Assemblea Parlamentària de la Francofonia

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/10/2022)

11:30h

Sessió de treball de l'Assemblea Regional Europa de l'Assemblea Parlamentària de la Francofonia

Saló de sessions

(Aparició al web: 11/10/2022)

14:30h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència Damien Cottier, membre del Consell Nacional de Suïssa i president de la Comissió d'Afers Jurídics i Drets Humans de l'Assemblea Parlamentària del Consell d'Europa

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 21/10/2022)

15:00h

Comissió d'Igualtat i Feminismes

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/10/2022)

15:00h

Sessió de treball de l'Assemblea Regional Europa de la Francofonia

Saló de sessions

(Aparició al web: 20/10/2022)

17:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència Josep Casadevall, exjutge i exvicepresident del Tribunal Europeu de Drets Humans

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 21/10/2022)

18:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, assisteix a la segona gala del futbol femení europeu del diari 'Mundo Deportivo'

Barcelona

(Aparició al web: 24/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció