Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 24 de juliol de 2018

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 20/07/2018)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 20/07/2018)

12:20h

Conferència de premsa d'Elisenda Alamany (CatECP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/07/2018)

12:40h

Conferència de premsa d'Eva Granados (PSC-Units) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/07/2018)

13:00h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de Cs per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/07/2018)

15:00h

Comissió d'Investigació sobre els Atemptats del 17 i el 18 d'Agost de 2017

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/07/2018)

16:00h

Conferència de premsa del Subgrup Parlamentari de la CUP per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/07/2018)

17:00h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de JxCat per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/07/2018)

18:50h

El president visita l'Ajuntament de Lloret de Mar i assisteix a la festa major

Lloret de Mar

(Aparició al web: 23/07/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció