Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 24 de maig de 2021

20:15h

La presidenta, els membres de la Mesa i representants dels grups parlamentaris assisteixen a l'acte de presa de possessió del 132è president de la Generalitat

Palau de la Generalitat

(Aparició al web: 24/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció