Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 23 de maig de 2022

15:00h

Ponència: Proposició de llei d'estabilització de les treballadores i els treballadors del sector públic

Sessió ordinària

Videoconferència

(Aparició al web: 18/05/2022)

18:00h

Acte amb motiu del centenari del Club Excursionista de Gràcia

Auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció