Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 23 de gener de 2023

09:15h

XXXII Jornada Europea del Consell Català del Moviment Europeu, dedicada a l'Any Europeu de les Competències i a l'educació i la cohesió social a Europa

Emissió en llengua de signes

Sala de Grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/01/2023)

15:00h

Ponència: Projecte de llei de foment de l'associacionisme

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/01/2023)

15:00h

Ponència: Proposició de llei de modificació de l'article 47 de la Llei 5/2008, del 24 d'abril, del dret de les dones a erradicar la violència masclista, relativa a les indemnitzacions i els ajuts per a dones víctimes de violència masclista i llurs filles i fills

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/01/2023)

17:00h

Jornada "Ciberassetjament a les dones periodistes: una forma de violència creixent"

Emissió en llengua de signes

Auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció