Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Diumenge, 23 de gener de 2022

10:50h

La presidenta assisteix al Dia de la Comarca de les Garrigues i visita la 59a Fira de l'Oli de Qualitat Verge Extra

Les Borges Blanques

(Aparició al web: 21/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció